KÖŞE YAZARLARI
Skip Navigation Links
 
 
 

CANİK KIZILAY'DAN OYUNCAK KAMPANYASI

CANİK KIZILAY'DAN OYUNCAK KAMPANYASI
Gündem - 22.04.2016 Cuma 15:39 
Gençler kendi eller ile paketlediği oyuncakları yine kendi elleri ile gençlere teslim etti.
    Türk Kızılay’ı Canik Şube Başkanlığı Bir Oyuncak bir Gülücük Kampanyası ile Başlattığı kampanya sonucunda toplanan oyuncaklar  Canik İlçesi Düzören, Başalan,Anbarpınar ve Uluçayır Köroğlu İlkokullarında Okuyan Öğrencilere Türk Kızılay’ı Gençlik Kolları ile beraber dağıtıldı.

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gençler kendi eller ile paketlediği oyuncakları yine kendi elleri ile gençlere teslim etti. Canik Türk Kızılay Gençleri oyuncakları teslim esnasında öğrencilerle kaynaştı. Türk Kızılay’ı Canik  Şube Başkanı Hatice Örs; Canik İlçesinde başlattığımız kampanyaya Canik  Okulları öğrencileri tarafından desteklenirken Türk Kızılay Gönüllüleri bu kampanyaya destek verdi.            

Samsun Minik Adımlar Mavi Boncuk Kreşleri Fatih Temiz İlk ve Orta Okullarındaki öğrencilere İlk adım Gazi Lisesine  Türk Kızılay’ına destek veren tüm gönüllülerimize teşekkür ederim. dedi
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!

İlgili Diğer Haberler

400 kişinin yaşadığı Oberbruck'ta açılan sanal muayenehane ile hastalar bir ekran aracılığıyla doktorlara derdini anlatıyor.
09 Eylül 2016 Cuma
(SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 'Samsun Tanıtım Günleri' kapsamında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'yı makamın
31 Ağustos 2016 Çarşamba
Prof. Dr. Sait Bilgiç, törenle görevi Prof. Dr. Hüseyin Akan’dan devraldı.
16 Ağustos 2016 Salı
15 Temmuz Demokrasi Parkı ve Demokrasi Şehitler Anıtı açıldı.
05 Ağustos 2016 Cuma
 
Haber İle ilgili Diğer Fotoğraflar