KÖŞE YAZARLARI
Skip Navigation Links
 
 
 

Canik Kızılaydan Gazilere ziyaret

Canik Kızılaydan Gazilere ziyaret
Gündem - 24.09.2014 Çarşamba 09:57 
Canik Türk Kızılayı Hatice Örs'ten Gazimize ziyaret.
 

Canik Türk Kızılay Şubesi 200Evlerde oturan Kıbrıs Gazis Aynı zamanda Gırtlak kanseri olan Dursun Ali Sagameri ziyaret ederek kendsinin rahatsızlıktan dolayı konuşamadığını ayrıca konuşabilmesi için gırtlak kanseri hastalarının kullandığı cihaza ihtiyacı olduğunu tespit etti.

       Canik Kızılay Başkanı Hatice Örs; Gaziler haftasının geçtiğimiz hafta olması nedeniyle biz onları bir günde hatırlamamalıyız.Onlara bizim borçumuz var.Onların  dertlei ile dertlenmemiz lazım.dedi.

            Hatice ÖRS; Dursun Ali Sagamer konuşmak çevresine kendini anlatmak istiyor.Fakat gırklak kanseri acilen kendisinin konuşma  cihazına ihtiyacı var.Oda kendini anlatsın cevresi ile arasında bağlantı kursun.Ona yardımcı olacak hayır severleri bekliyoruz. dedi. 


irtibat:Hatice Örs 05456328107

 

Etiketler; samsun haberleri,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!

İlgili Diğer Haberler

400 kişinin yaşadığı Oberbruck'ta açılan sanal muayenehane ile hastalar bir ekran aracılığıyla doktorlara derdini anlatıyor.
09 Eylül 2016 Cuma
(SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 'Samsun Tanıtım Günleri' kapsamında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'yı makamın
31 Ağustos 2016 Çarşamba
Kavak Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından darbe girişimine karşı vatandaşların sürdürdüğü "demokrasi nöbetinde" sağlık çadırı açıldığı bildirild
03 Ağustos 2016 Çarşamba
İstanbul merkez ve Samsun Yapı Kredi Çağrı Merkezi’nden yönetici ve uzmanlar katıldı.
11 Mayıs 2016 Çarşamba