KÖŞE YAZARLARI
Skip Navigation Links
 
 
 

Kavak'ta Öğretmenler velileri evlerinde ziyaret ediyor

Kavak'ta Öğretmenler velileri evlerinde ziyaret ediyor
Gündem - 19.11.2014 Çarşamba 15:47 
Kavak Emirli Ortaokulu öğretmenleri, öğrencileri ziyaret ediyor.
 
Kavak ilçesinde Emirli Ortaokulu müdürü,Müdür yardımcısı ve öğretmenleri, öğrencilerin eğitimdeki başarı oranlarını yükseltmek için evlerde veli ziyareti başlattı.

Okul Müdürü Murat Karaca, önceki uygulamalarda öğrenci velilerinin genellikle okula çağrılarak görüşmeler yapıldığını ifade etti.

Tam tersi bir uygulamayı hayata geçirerek öğretmenler ile birlikte evlere giderek, öğrenci velileri ile görüşme yaptıklarını söyleyen Karaca, öğrenci başarısının artırılmasında öğretmen, veli işbirliğinin önemine vurgu yaptı.

Karaca, "Evlere yaptığımız veli ziyaretleri ile ailelerini, öğrencilerimizi daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz. TEOG sistemi hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Öğrenci başarısının artırılmasında öğretmen, veli işbirliğinin önemini anlatıyoruz. Kendilerine okulumuzdan, öğretmenlerimizden istekleri olup olmadığını soruyoruz. Gidilen evlerde, öğrenciler ve velileri öğretmenlerini karşılarında görünce mutlu oluyor" diye konuştu.

Etiketler; Samsun Kavak,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!

İlgili Diğer Haberler

Adalet Bakanlığı tarafından Kavak ilçesinde yapılacak olan cezaevi için çalışmalar başladı.
16 Ağustos 2016 Salı
Kavak Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından darbe girişimine karşı vatandaşların sürdürdüğü "demokrasi nöbetinde" sağlık çadırı açıldığı bildirild
03 Ağustos 2016 Çarşamba
9. Karadeniz Avcı Buluşması etkinlikleri, Kavak Güven Göleti'nde 16-17 Temmuz'da gerçekleştirilecek.
13 Temmuz 2016 Çarşamba
3 Puan 3 golle geldi.
28 Mart 2016 Pazartesi